Vzťahové sito - 8 kritérií na utriedenie vzťahov

(sprievodca v procese vzťahovej inventúry - zadarmo)

  • Chcete si urobiť vzťahovú inventúru?
  • Chcete vedieť, ktoré vzťahy sú už za zenitom a do ktorých sa oplatí investovať?
  • Utrieďte si svoje vzťahy pomocou 8 kritérií a 8 sád otázok, nech viete, na čom ste.
  • Vzťahové sito utvorí štruktúrovaný prehľad o vzťahoch, ktorých ste súčasťou.
  • Nájdete si svoje vzťahové priority a ochránite sa pred toxickými vzťahmi.
  • Po utriedení ostanú iba vzťahy, ktoré sú zmysluplné a zdravé.
"Vzťahové sito je úžasnou a stručnou príručkou. Je príkladom toho, že niekedy netreba dlhé ebooky, knihy, či psychologické rozbory. Je to užitočná a efektívna pomôcka, kladie tie správne otázky, aby ste zistili, či sú vzťahy toxické alebo obohacujúce. Všetko zabalené v jednoduchom a peknom grafickom vizuále. Ak tieto Zuzkine otázky zodpoviete naozaj úprimne a zo svojho vnútra, dostane sa vám odpovede o funkčnosti, či nefunkčnosti vašich vzťahov. Ďakujem za tento materiál - niečo z neho som už zistil skôr a v niečom mi pekne a jednoducho pomohol aj teraz v prítomnom okamihu."
Adrián Trojanovič, Unique Visions and Ideas s.r.o.Retail interierový dizajnér, milovník a distribútor kvalitného olivového oleja a unikátnych nápadov; https://trojanovic.blog.sme.sk
"Sito, čo preoseje. Schopnosť jednoduchými otázkami previesť vás zákutiami, o akých ste ani netušili, je viac ako potrebné. Nemám čas ani záľubu v dlhých psychologickych knihách, zároveň ma od útleho veku konanie ľudí v istých situáciach fascinovalo. Čim som staršia, tým som vo vzťahoch viac stratená. Preto mi "Vzťahové sito" ukazálo smer. Opät raz, ako to Zuzka stále vedela a vie. Za prečítanie nič nedáte. Hoci aj jedna otázka vám zarezonuje v hlave, má to zmysel. A mne, veru, rezonuje viac ako 5. Teším sa na čas, keď budem pri ďalších rozhovoroch o nich hlboko premýšľať. Zuzka, ďakujem!"
Alena Medzihradská, www.onlinelessons.skOnlineLessons.sk | koordinátorka a lektorka anglického jazyka